Langnas – Kapellskar
Veerboten naar Zweden
Langnas – Kapellskar
Veerboten naar Zweden
De Langnas Kapellskar veerdienst verbindt Ålandeilanden met Zweden en wordt momenteel aangeboden door 2 veermaatschappijen. De Finnlines veerdienst gaat tot 13 keer per week met een vaartijd van ongeveer 3 uur 25 minuten While de veerdienst van Tallink Silja Line vertrekt tot 0 keer per week en duurt .
Dus dat is een totaal van 13 overtochten per week op de Langnas Kapellskar route tussen Ålandeilanden en Zweden. Vergelijk nu en ontvang de beste tarieven voor het moment dat u wilt reizen.
Meer routes dan wie dan ook.
Vergelijk tarieven, tijden en routes op één plek.
Verander je plannen gemakkelijk met flexibele tickets.
Boek e-tickets en beheer reizen in de app.
Live tracking en realtime updates.
Eersteklas klantondersteuning wanneer je die nodig hebt.
Långnäs is een veerhaven gelegen aan de oostelijke vasteland van Åland - een autonoom, gedemilitariseerd, Zweeds-sprekende regio van Finland.
Kapellskäris is een haven gelegen aan de oostkust van Zweden en staat waarschijnlijk het best bekend bij de lokale bevolking als een toegangspoort tot Aland en daarbuiten.