Sanur
Nusa Lembongan
Veerboten naar Indonesië
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Sanur naar Nusa Lembongan Veerboot

De Sanur Nusa Lembongan veerdienst verbindt Bali met Indonesië en wordt momenteel aangeboden door 6 veermaatschappijen. Scoot Fast Cruises varen tot maximaal 13 keer per week, Rocky Fast Cruise 4 keer per dag, Dcamel Fast Ferry 3 keer per dag, Arthamas Express 3 keer per dag, D'stars Fast Ferry 3 keer per dag & de veerdienst van Semaya One Fast Cruise vaart tot maximaal 6 keer per week.

Er is een totaal van 16 overtochten per dag op de Sanur Nusa Lembongan route tussen Bali en Indonesië en met 6 veermaatschappijen is het raadzaam om allen te vergelijken en ervoor te zorgen dat u het beste tarief krijgt voor het moment dat u wilt reizen.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Bali naar Indonesië.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Sanur naar Nusa Lembongan?

De reistijd per veerboot van Sanur naar Nusa Lembongan is ongeveer 31m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Sanur naar Nusa Lembongan?

De prijs van de ferry overtocht van Sanur naar Nusa Lembongan kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Sanur naar Nusa Lembongan is 367 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Sanur naar Nusa Lembongan?

Er zijn 6 populaire veerbootmaatschappijen voor Sanur naar Nusa Lembongan. Dit zijn
  • Scoot Fast Cruises
  • Rocky Fast Cruise
  • Dcamel Fast Ferry
  • Arthamas Express
  • D'stars Fast Ferry
  • Semaya One Fast Cruise

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Sanur naar Nusa Lembongan?

Boek overtochten van Sanur naar Nusa Lembongan via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Wat is de afstand tussen Sanur en Nusa Lembongan?

De afstand van Sanur naar Nusa Lembongan is ongeveer 10 zeemijlen.

Sanur naar Nusa Lembongan Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 08/07/2024 en 14/07/2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Semaya One Fast Cruise 08:30 09:00 30 minuten Alledaags
D'stars Fast Ferry 09:15 09:45 30 minuten Alledaags
Arthamas Express 09:15 09:55 40 minuten Alledaags
Scoot Fast Cruises 09:30 10:00 30 minuten Alledaags
Dcamel Fast Ferry 09:30 10:00 30 minuten Alledaags
Rocky Fast Cruise 10:00 10:30 30 minuten Alledaags
Scoot Fast Cruises 11:30 12:00 30 minuten Alledaags
Rocky Fast Cruise 12:00 12:30 30 minuten Alledaags
Dcamel Fast Ferry 13:30 14:00 30 minuten Alledaags
Rocky Fast Cruise 14:00 14:30 30 minuten Alledaags
D'stars Fast Ferry 14:00 14:30 30 minuten Alledaags
Arthamas Express 14:30 15:10 40 minuten Alledaags
Rocky Fast Cruise 17:00 17:30 30 minuten Alledaags
Dcamel Fast Ferry 17:00 17:30 30 minuten Alledaags
D'stars Fast Ferry 17:00 17:30 30 minuten Alledaags
Arthamas Express 17:00 17:40 40 minuten Alledaags

Aan boord van de schepen

De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.