Waiheke
Auckland
Veerboten naar Nieuw-Zeeland
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Waiheke naar Auckland Veerboot

De Waiheke Auckland veerdienst verbindt Waiheke-eiland met Nieuw-Zeeland en wordt momenteel aangeboden door 2 veermaatschappijen. De Fullers360 veerdienst gaat tot 22 keer per dag met een vaartijd van ongeveer 40 minuten Terwijl de veerdienst van Sealink NZ vertrekt tot 4 keer per dag en duurt 1 hour.

Dus dat is een totaal van 26 overtochten per dag op de Waiheke Auckland route tussen Waiheke-eiland en Nieuw-Zeeland. Vergelijk nu en ontvang de beste tarieven voor het moment dat u wilt reizen.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Waiheke-eiland naar Nieuw-Zeeland.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.

Veelgestelde vragen

Hoe lang duurt de overtocht van Waiheke naar Auckland?

De reistijd per veerboot van Waiheke naar Auckland is ongeveer 50m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.

Hoeveel kost de overtocht van Waiheke naar Auckland?

De prijs van de ferry overtocht van Waiheke naar Auckland kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Waiheke naar Auckland is 91 €. Prijs exclusief boekingskosten.

Welke ferry maatschappijen varen van Waiheke naar Auckland?

Er zijn 2 populaire veerbootmaatschappijen voor Waiheke naar Auckland. Dit zijn
  • Fullers Ferry
  • Sealink NZ

Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Waiheke naar Auckland?

Boek overtochten van Waiheke naar Auckland via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.

Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Waiheke naar Auckland?

Ja, je kunt als voetpassagier van Waiheke naar Auckland reizen met
  • Fullers Ferry
  • Sealink NZ

Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Waiheke naar Auckland?

Ja, je kunt met een voertuig van Waiheke naar Auckland reizen met
  • Sealink NZ

Mogen huisdieren mee op de veerboot van Waiheke naar Auckland?

Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
  • Fullers Ferry
  • Sealink NZ

Wat is de afstand tussen Waiheke en Auckland?

De afstand van Waiheke naar Auckland is ongeveer 14 zeemijlen.

Waiheke naar Auckland Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 20/05/2024 en 26/05/2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Fullers360 00:30 01:10 40 minuten di, wo, do, vr, za, zo
Fullers360 06:00 06:40 40 minuten di, wo, do, vr, za
Fullers360 07:00 07:40 40 minuten di, wo, do, vr, za, zo
Sealink NZ 07:15 08:15 1 uur di, wo, do, vr, za
Fullers360 07:30 08:10 40 minuten di, wo, do, vr, za
Fullers360 08:00 08:40 40 minuten Alledaags
Sealink NZ 08:15 09:15 1 uur di, wo, do, vr, za
Fullers360 08:30 09:10 40 minuten di, wo, do, vr, za
Fullers360 09:00 09:40 40 minuten Alledaags
Sealink NZ 09:30 10:30 1 uur Ma, zo
Sealink NZ 09:45 10:45 1 uur di, wo, do, za
Fullers360 10:00 10:50 50 minuten Alledaags
Sealink NZ 10:30 11:30 1 uur Ma, zo
Fullers360 11:00 11:40 40 minuten Alledaags
Fullers360 11:30 12:10 40 minuten Ma, zo
Fullers360 12:00 12:50 50 minuten Alledaags
Sealink NZ 12:00 13:00 1 uur Ma, zo
Fullers360 12:30 13:10 40 minuten Ma, zo
Fullers360 13:00 13:40 40 minuten Alledaags
Fullers360 14:00 14:50 50 minuten Alledaags
Sealink NZ 14:00 15:00 1 uur di, wo, vr, za
Sealink NZ 14:15 15:15 1 uur Ma, zo
Sealink NZ 14:45 15:45 1 uur Ma, zo
Fullers360 15:00 15:40 40 minuten Alledaags
Fullers360 15:30 16:10 40 minuten Ma, zo
Sealink NZ 15:30 16:30 1 uur di, wo, do, vr, za
Fullers360 16:00 16:50 50 minuten Alledaags
Fullers360 16:30 17:10 40 minuten Alledaags
Fullers360 17:00 17:40 40 minuten Alledaags
Fullers360 17:30 18:10 40 minuten Alledaags
Sealink NZ 17:30 18:30 1 uur di, wo, do, vr, za
Sealink NZ 17:45 18:45 1 uur Ma, zo
Fullers360 18:00 18:50 50 minuten Alledaags
Sealink NZ 18:15 19:15 1 uur Ma, zo
Fullers360 18:30 19:10 40 minuten Alledaags
Sealink NZ 18:30 19:30 1 uur di, wo, do, vr, za
Fullers360 19:00 19:40 40 minuten Alledaags
Fullers360 19:30 20:10 40 minuten Ma, zo
Fullers360 20:00 20:40 40 minuten Alledaags
Fullers360 21:30 22:10 40 minuten Alledaags
Fullers360 23:00 23:40 40 minuten Alledaags
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.