Rodby
Puttgarden
Veerboten naar Duitsland
Open Ticket??

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Open Ticket?

Open tickets zijn 12 maanden geldig, gerekend vanaf de boekingsdatum (zie voorwaarden).

Gegevens van de overtocht
Vertrek
Retour

Rodby naar Puttgarden Veerboot

De Rodby Puttgarden veerdienst verbindt Denemarken met Duitsland. Momenteel is er slechts 1 veermaatschappij die deze route aanbiedt, Scandlines. De veerdienst gaat maximaal 47 keer per dag met een vaartijd van ongeveer 45 minuten.

Rodby Puttgarden vaartijd en frequentie kan afhankelijk van het seizoen variëren. Wij raden u dan ook aan om een live controle te doen voor de meest actuele informatie.

Kijk voor meer informatie op de pagina Veerboten van Denemarken naar Duitsland.
Waarom boeken bij Direct Ferries?
category
Wereldwijd maar liefst 4412 routes vanuit 901 havens.
category
Meer dan 2,5 miljoen klanten gingen u voor
category
We regelen meer dan 1,2 miljoen overtochten per jaar.
category
We vergelijken meer dan 1 miljoen prijzen per dag voor onze klanten.

Veelgestelde vragen

  • Hoe lang duurt de overtocht van Rodby naar Puttgarden?

    De reistijd per veerboot van Rodby naar Puttgarden is ongeveer 45m. De vaarduur kan van seizoen tot seizoen verschillen, dus we raden aan om een live check uit te voeren.
  • Hoeveel kost de overtocht van Rodby naar Puttgarden?

    De prijs van de ferry overtocht van Rodby naar Puttgarden kan per seizoen verschillen. De gemiddelde prijs van een overtocht van Rodby naar Puttgarden is 140 €. Prijs exclusief boekingskosten.
  • Welke ferry maatschappijen varen van Rodby naar Puttgarden?

    Er is 1 ferrymaatschappij voor Rodby naar Puttgarden en dat is
    • Scandlines
  • Hoe kan ik ferry tickets boeken voor een overtocht van Rodby naar Puttgarden?

    Boek overtochten van Rodby naar Puttgarden via onze boekingstool op onze site en bekijk onze aanbiedingenpagina om de nieuwste ferryaanbiedingen te bekijken.
  • Kan ik als passagier te voet aan boord van de ferry van Rodby naar Puttgarden?

    Nee, je kunt niet als voetpassagier reizen, momenteel kun je alleen als je met een voertuig reist op de veerboot meereizen.
  • Is het mogelijk om je auto mee aan boord te nemen op ferries van Rodby naar Puttgarden?

    Ja, je kunt met een voertuig van Rodby naar Puttgarden reizen met
    • Scandlines
  • Mogen huisdieren mee op de veerboot van Rodby naar Puttgarden?

    Ja, huisdieren zijn toegestaan aan boord van de veerboot. Mogelijk heb je een huisdierenpaspoort en andere documenten nodig. Momenteel kun je huisdieren meenemen aan boord van de veerboten van
    • Scandlines
  • Wat is de afstand tussen Rodby en Puttgarden?

    De afstand van Rodby naar Puttgarden is ongeveer 11 zeemijlen.

Rodby Gids

Het Deense stadje Rodby ligt op het eiland Lolland. De plaats staat bekend om de veerroute naar Puttgarden in Duitsland. Dit is een van de drukste veerroutes van Europa. Iedere 30 minuten maakt een veerboot de oversteek tussen Rodby en Puttgarden, bijna 24 uur per dag. De haven van Rodby bevindt zich ongeveer 5 kilometer ten zuidwesten van het centrum.

Vanwege het vlakke landschap wordt Lolland ook wel eens het 'Pannenkoekeiland' genoemd. Het hoogste punt ligt iets buiten het dorp Horslunde en bevindt zich op slechts 25 meter boven zeeniveau. Tijdens de Tweede Wereldoorlog was Lolland een belangrijk communicatiepunt voor de Duitsers. Vandaag de dag wordt er voornamelijk geld verdiend met het telen van suikerbieten.

Een populaire vakantiebestemming is het Lalandia Holiday Centre. Dit vakantiepark beschikt over Aquadome, een tropisch zwemparadijs met fantastische zwembaden en leuke glijbanen. Daarnaast vindt u op het park restaurants, winkels en activiteiten voor het hele gezin, waaronder Monky Tonky Land, minigolf, een skipiste, een ijsbaan en een bowlingbaan.


Puttgarden Gids

Het Duitse dorpje Puttgarden ligt op het eiland Fehmarn aan een belangrijke veerroute tussen Duitsland en Denemarken. Beide landen worden van elkaar gescheiden door de Fehmarnbelt, een 18 kilometer brede zeestraat in de westelijke Baltische Zee. Tussen 1961 en 1963 werd een veerterminal voor treinen gebouwd in het dorp terwijl Fehmarn tegelijkertijd per brug werd verbonden met het vasteland. Sinds de voltooiing van de Grote Beltbrug wordt de route via Puttgarden minder vaak gebruikt door treinen maar is de haven nog wel in gebruik door Scandlines.

Fehrman was lange tijd, tussen de Middeleeuwen en 1864, onderdeel van het Deense hertogdom Sleeswijk. In 1544 splitste het eiland zich af en werd het onderdeel van het hertogdom van Jan de Oude. Toen deze hertog in 1580 overleed, werd het eiland onderdeel van het hertogdom Sleeswijk-Holstein-Gottor. Na de Grote Noordse Oorlog viel Fehmarn weer onder het Deense koninkrijk. In 1864 kwam Fehmarn in Pruisische handen als gevolg van de Tweede Duits-Deense Oorlog.

De overtochten tussen Puttgarden en Rodby in Denemarken duren ongeveer 45 minuten.


Rodby naar Puttgarden Dienstregelingen

Ferry Tijdschema's tussen 26/02/2024 en 3/03/2024


Maatschappij Vertrektijd Aankomsttijd Vaartijd Zeildagen
Scandlines 00:15 01:00 45 minuten wo, do, za
Scandlines 00:20 01:05 45 minuten Ma, di, zo
Scandlines 00:45 01:30 45 minuten wo, vr
Scandlines 01:00 01:45 45 minuten Ma, di, zo
Scandlines 01:15 02:00 45 minuten do, vr, za
Scandlines 01:40 02:25 45 minuten Ma, di, zo
Scandlines 01:45 02:30 45 minuten wo, do, vr, za
Scandlines 02:15 03:00 45 minuten wo, do, vr, za
Scandlines 02:20 03:05 45 minuten Ma, di, zo
Scandlines 02:45 03:30 45 minuten wo, do, vr, za
Scandlines 03:00 03:45 45 minuten Ma, di, zo
Scandlines 03:15 04:00 45 minuten wo, do, vr, za
Scandlines 03:40 04:25 45 minuten Ma, zo
Scandlines 03:45 04:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 04:15 05:00 45 minuten wo, do, vr, za
Scandlines 04:20 05:05 45 minuten Ma, di, zo
Scandlines 04:45 05:30 45 minuten wo, do, vr, za
Scandlines 05:00 05:45 45 minuten Ma, zo
Scandlines 05:15 06:00 45 minuten wo, do, vr, za
Scandlines 05:40 06:25 45 minuten Ma, zo
Scandlines 05:45 06:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 06:15 07:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 06:20 07:05 45 minuten Ma, zo
Scandlines 06:45 07:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 07:00 07:45 45 minuten Ma
Scandlines 07:15 08:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 07:40 08:25 45 minuten Ma, zo
Scandlines 07:45 08:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 08:15 09:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 08:20 09:05 45 minuten Ma, zo
Scandlines 08:45 09:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 09:00 09:45 45 minuten Ma, zo
Scandlines 09:15 10:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 09:40 10:25 45 minuten Ma, zo
Scandlines 09:45 10:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 10:15 11:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 10:20 11:05 45 minuten Ma, zo
Scandlines 10:45 11:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 11:00 11:45 45 minuten Ma, zo
Scandlines 11:15 12:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 11:40 12:25 45 minuten Ma, zo
Scandlines 11:45 12:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 12:15 13:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 12:20 13:05 45 minuten Ma, zo
Scandlines 12:45 13:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 13:00 13:45 45 minuten Ma, zo
Scandlines 13:15 14:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 13:40 14:25 45 minuten Ma, zo
Scandlines 13:45 14:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 14:15 15:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 14:20 15:05 45 minuten Ma, zo
Scandlines 14:45 15:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 15:00 15:45 45 minuten Ma, zo
Scandlines 15:15 16:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 15:40 16:25 45 minuten Ma, zo
Scandlines 15:45 16:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 16:15 17:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 16:20 17:05 45 minuten Ma, zo
Scandlines 16:45 17:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 17:00 17:45 45 minuten Ma, zo
Scandlines 17:15 18:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 17:40 18:25 45 minuten Ma, zo
Scandlines 17:45 18:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 18:15 19:00 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 18:20 19:05 45 minuten Ma, zo
Scandlines 18:45 19:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 19:00 19:45 45 minuten Ma, zo
Scandlines 19:05 19:50 45 minuten za
Scandlines 19:15 20:00 45 minuten di, wo, do, vr
Scandlines 19:40 20:25 45 minuten Ma, zo
Scandlines 19:45 20:30 45 minuten di, wo, do, vr, za
Scandlines 20:15 21:00 45 minuten wo, vr, za
Scandlines 20:20 21:05 45 minuten Ma, zo
Scandlines 20:45 21:30 45 minuten di, do, vr
Scandlines 21:00 21:45 45 minuten Ma, za, zo
Scandlines 21:15 22:00 45 minuten di, wo, do, vr
Scandlines 21:40 22:25 45 minuten Ma, za, zo
Scandlines 22:15 23:00 45 minuten di, wo, vr
Scandlines 22:20 23:05 45 minuten Ma, za, zo
Scandlines 23:00 23:40 40 minuten zo
Scandlines 23:00 23:45 45 minuten Ma, za
Scandlines 23:15 00:00 45 minuten wo, do, vr
Scandlines 23:40 00:25 45 minuten Ma, za, zo
Scandlines 23:45 00:30 45 minuten di, wo, do, vr
De snelste manier om uw boeking te plaatsen en te beheren

Download de Direct Ferries-app of beheer uw boeking online via Mijn Account

App

Klantenservice

Bezoek onze klantenservice pagina voor nuttige informatie over reizen met de veerboot, onze FAQ's, en hoe u contact met ons kunt opnemen voor hulp bij uw boeking.