Verzorgd door Irish Ferries op de route Dublin Holyhead
De Swift is een fast ferry van Irish Ferries. De faciliteiten aan boord omvatten o.a. winkels, bars, restaurants, een gaming-gebied en een aantal lounges.
Er zijn geen hutten aan boord van de Dublin Swift. Comfortabele zitplaatsen zijn beschikbaar in de club class lounge tegen betaling.
De Swift beschikt over 2 bars, een brasserie en een cafe. De Temple Bar biedt de keuze uit heerlijke warme en koude snacks, van hotdogs en paninies tot ijs en drankjes en natuurlijk een complete bar. De Trinity Bar serveert warme en koude snacks. Het Boylan’s Brasserie restaurant serveert een ruime selectie van warm maaltijden. Het Café Lafayette serveert een selectie van sandwiches, broodjes en veel meer.
De winkel biedt passagiers de mogelijkheid om geschenken en souvenirs te kopen voor vrienden en familie, waaronder geweldige parfums, mode en elektrische goederen.
U kunt heerlijk ontspannen en genieten van TV in de Lounge, maar voor extra luxe en comfort kunt u upgraden naar de Club Class lounge met prachtig uitzicht op zee en meer voordelen, zoals exclusieve lounge bar, gereserveerde zitplaatsen en 10% korting op geselecteerde beste producten in de winkel aan boord.
Het schip is kindvriendelijk, maar beschikt niet over een speciale speelruimte voor kinderen.
Het schip is rolstoelvriendelijk. De Club Class Lounge is echter niet toegankelijk voor rolstoelgebruikers (alleen bereikbaar via een trap).
Let op: Hoewel we alles hebben gedaan om het maken van onze Dublin Swift gids zo nauwkeurig en duidelijk mogelijk te maken, kunnen Faciliteiten aan boord, diensten en entertainment variëren, afhankelijk van de vertrekdatum en tijd van het jaar en kunnen zonder voorafgaande waarschuwing of kennisgeving door veerbootmaatschappijen worden gewijzigd en/of beëindigd
Dit schip werd aanbevolen door 100% van onze klanten
"Vlotte reis"
Vlotte reis, stipt op tijd.
Beoordeeld op door Ernst die met Irish Ferries reisde aan boord van de Dublin Swift.
"Overtocht"
Alles verliep heel vlot. Duidelijke aanwijzingen. Het verbaasde ons wel dat er geen paspoort controle was.
Beoordeeld op door Robert die met Irish Ferries reisde aan boord van de Dublin Swift.
"Holland"
Holland
Beoordeeld op door Anonieme die met Irish Ferries reisde aan boord van de Dublin Swift.
"Dublin Swift"
De reis van Dublin naar Holyhead was erg aangenaam met de Dublin Swift, vriendelijk personeel, het aan en van boord gaan was goed georganiseerd. Het zou handig zijn als op het reserverings formulier het adres van de haven vermeld wordt in Dublin zijn namelijk 2 havens dat is een beetje verwarrend.
Beoordeeld op door Wien die met Irish Ferries reisde aan boord van de Dublin Swift.
"prettige overtocht"
zowel van Holyhead naar Dublin met de normale ferry (highspeed ferry is zeer weersafhankelijk), als de terugreis net de highspeed, waren comfortabel. Mooie stoelen, goede shop, en absoluut betere kwaliteit catering dan bij andere ferries !
Beoordeeld op door Hans die met Irish Ferries reisde aan boord van de Dublin Swift.
"Perfecte overboeking i.v.m storm"
Alles was perfect geregeld, snelle afhandeling van alles en uitstekende verzorging aan boord !!! Frank Reijnders
Beoordeeld op door Frank die met Irish Ferries reisde aan boord van de Dublin Swift.
"Vreemde gang van zaken"
Uiteindelijk hebben we twee prima overtochten gemaakt: heen van Holyhead naar Dublin, terug van Rosslare naar Pembroke. Maar toen we vanuit Nederland onze geboekte reizen wilden verzetten naar een andere datum, kon dat alleen wanneer we alle gegevens van mijn creditcard inclusief de beveiligingscode PER EMAIL aan een medewerker van Direct Ferries toe zouden sturen !!!
Beoordeeld op door Marc die met Irish Ferries reisde aan boord van de Dublin Swift.
"Irish Ferries top"
Irish Ferries, moderne schepen, gebruik gemaakt van Club Class, kost iets meer maar als prettig ervaren. Met de auto snel op- en van boord. Uitstekende ervaring met Irish Ferries en goed geregeld door directferries.
Beoordeeld op door Peter die met Irish Ferries reisde aan boord van de Dublin Swift.
"overtocht Holyhead - Dublin v.v."
Pluspunten: stiptheid boot v.v. Prima accommodatie aan boord Minpunt: rommeltje op de kade in Dublin. Baanverwijzing verliep zeer chaotisch.
Beoordeeld op door H.J.H.M. van Dijk die met Irish Ferries reisde aan boord van de Dublin Swift.
"zéér tevreden"
We hebben de overzicht Holyhead-Dublin en Rosslare-Pembroke gedaan. Lovende woorden en grote tevredenheid over de maatschappij, de boot, netheid, catering, personeel. Bij een volgende vakantie naar Ierland zullen wij zeker opnieuw bij Irish Ferries boeken.
Beoordeeld op door Anonieme die met Irish Ferries reisde aan boord van de Dublin Swift.
"Hollyhead-Dublin "
Motoren worden over de zadels vastgeschord, waardoor er grote kans is, dat de zadel beschadigd wordt. Verder was de bootreis goed.
Beoordeeld op door Jos die met Irish Ferries reisde aan boord van de Dublin Swift.