Boek uw overtocht naar Lacco Ameno
Boek uw overtocht naar Lacco Ameno
Met een selectie uit maximaal 19 afvaarten per week, wordt de haven van Lacco Ameno Golf van Napels verbonden met Italië & Golf van Napels.
De vaartijd varieert van 3 minuut 55 minuten uur voor de Amalfi overtocht tot 1 uur 7 minuten voor de Procida overtocht.
Porto Turistico Marina di Lacco Ameno, Piazza Salvatore Girardi, 1, 80076 Lacco Ameno NA, Italy
Lacco Ameno - Amalfi met Capitan Morgan & Laser Capri Linee Blu


Lacco Ameno - Capri met Capitan Morgan & Laser Capri Linee Blu


Lacco Ameno - Procida met Capitan Morgan & Laser Capri Linee Blu


Meer routes dan wie dan ook.
Vergelijk tarieven, tijden en routes op één plek.
Verander je plannen gemakkelijk met flexibele tickets.
Boek e-tickets en beheer reizen in de app.
Live tracking en realtime updates.
Eersteklas klantondersteuning wanneer je die nodig hebt.
Capitan Morgan & Laser Capri Linee Blu bieden overtochten aan vanuit Lacco Ameno, Golf van Napels. Veerboten vanuit Lacco Ameno varen ongeveer 6 keer per dag en 19 keer per week.
Lacco Ameno veerboten varen naar 3 havens; Amalfi, Capri & Procida verbinden Golf van Napels met Italië & Golf van Napels.
Overtochten, uitgevoerd door veerboten die vanuit Lacco Ameno varen, duren tussen 1 uur 7 minuten en 3 minuut 55 minuten, afhankelijk van de bestemming. De populairste route vanuit Lacco Ameno is de Lacco Ameno naar Amalfi veerboot, met een prijs van ongeveer 0 € en een vaartijd van 3 minuut 55 minuten.
De prijs van een veerboot ticket vanuit Lacco Ameno hangt af van verschillende factoren zoals de route, het seizoen, de ferry maatschappij en het type schip.
Momenteel zijn auto’s niet toegestaan op veerboten vanuit Lacco Ameno.
Voetgangers zijn toegestaan op veerboten vanuit Lacco Ameno met Capitan Morgan & Laser Capri Linee Blu.
Momenteel zijn huisdieren niet toegestaan op veerboten vanuit Lacco Ameno.
Er zijn geen hutten aan boord van de veerboten vanuit Lacco Ameno.
Ja, je kunt een fiets meenemen op een veerboot vanuit Lacco Ameno met Capitan Morgan & Laser Capri Linee Blu. De meeste veerbootmaatschappijen staan fietsen aan boord toe, maar het is altijd verstandig om het beleid omtrent fietsen mee aan boord nemen te controleren. Bekijk onze zoekmachine voor meer informatie over routes.
Lacco Ameno Accommodatie
Lacco Ameno Haven Adres